Ужгородка

Новини Закарпаття

Верховній Раді запропонували прибрати рекламні щити вздовж доріг

У пояснювальній записці до проєкту зазначили, що рекламоносії, які розміщуються в смузі відведення доріг не належать до складових автомобільних доріг загального користування

Кабінет міністрів вніс до Верховної ради законопроект щодо використання смуги відведення автомобільних доріг загального користування. Пропонується заборонити розміщення рекламоносіїв та прокладання інженерних комунікацій та мереж вздовж смуги відведення. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект закону №7696.

У пояснювальній записці до проєкту зазначили, що рекламоносії, які розміщуються в смузі відведення доріг не належать до складових автомобільних доріг загального користування. Їх розміщення в межах смуги відведення доріг, особливо на основних під’їздах до значних міст та обласних центрів, призводить до інформаційного перевантаження дорожньої ситуації, додаткової фіксації погляду водія та збільшенню часу його реакції під час керування автомобілем.

“Зовнішня реклама, незалежно від бажання водія, відвертає увагу на декілька секунд його увагу від дорожньої ситуації та технічних засобів організації дорожнього руху, що може стати причиною дорожньо-транспортної пригоди”, – йдеться в документі.

Крім того, рекламоносії, що розміщені на узбіччях доріг створюють перешкоди дорожнім механізмам, особливо в зимовий період, що своєю чергою не забезпечує належне утримання проїзної частини та узбіч автомобільних доріг.

Проєктом закону також пропонується врегулювати питання плати за використання смуги відведення автомобільних доріг загального користування суб’єктами господарювання для влаштування заїзду/виїзду, перехідно-швидкісних смуг до об’єкта дорожнього сервісу або на перехрещення смуги відведення автомобільних доріг загального користування інженерними комунікаціями та мережами.

Нагадаємо, 27 липня ВР прийняла закон N4517 “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо урегулювання процедури складання митних декларацій на товари, які підпадають під різні товарні підпозиції згідно з УКТ ЗЕД, відповідно до Митного кодексу Європейського Союзу”.

Інвестиції в портові зернові термінали не втрачають своєї привабливості, враховуючи щорічне зростання валового збору зерна в Україні.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський у межах робочої поїздки до Берліна зустрівся з Федеральним міністром продовольства та сільського господарства ФРН Джемом Оздеміром та Парламентським держсекретарем Міністерства цифрових технологій і транспорту Олівером Лукшичем. Під час зустрічі обговорили питання експорту українського зерна. 

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору