Ужгородка

Новини Закарпаття

Агрохолдінги переобладнують зерносушарки для роботи на альтернативному паливі

GRECO group виготовляють теплогенератори для зерносушарок потужністю від 3 до 20 МВт

Якщо раніше теплогенератори на зерносушарках встановлювали переважно маленькі фермери, то зараз до цього процесу все активніше долучаються агрохолдинги. Про це розповів засновник та керівник GRECO group Іван Корженко, передає Elevatorist.

“У 2022 році переважно переобладнуються середні та великі підприємства. Для прикладу, у цьому році з TESSLAGROUP ми заключили і вже успішно виконали контракт на переобладнання 10 сушарок, “ТАС Агро” встановлює 8 теплогенераторів тощо. Тобто це питання вивчили і пропрацювали клієнти великого сегмента”, — зазначив Корженко.

GRECO group виготовляють теплогенератори для зерносушарок потужністю від 3 до 20 МВт. Взагалі 70% від всіх замовлень мають потужності від 5 до 16 МВт.

“Якщо ми порівняємо роботу на альтернативних видах палива з природним газом, то з газом собівартість сушіння кукурудзи становить орієнтовно і прогнозовано від 50 до 100 грн на 1/т/%. А ось при роботі теплогенератора ми маємо собівартість сушіння від 5 до 10 грн на 1/т/%”,— навів підрахунки експерт.

Читайте також: Чому інвестувати в елеватори – це вигідно: 3 головні переваги

Він додав, що з початку діяльності компанії і до кінця 2021 року GRECO group переобладнали 230 об’єктів. При цьому попрацювали з 95% всіх типів зерносушарок, що є в Україні.

Нагадаємо, з початку року компанія GRECO group, котра виготовляє автоматичні твердопаливні системи, підписала 72 нових контракти на поставку нового обладнання.

Раніше Landlord повідомляв, що на Чернігівщині будують елеваторний комплекс.

Українська компанія “Лубнимаш” продовжує активно працювати попри війну в Україні. Зараз ведуться монтажні роботи у Тернопільській та Полтавській областях.

Україна та Польща домовились максимально спростити проїзд вантажівок з пальним, що має велике значення для подолання жорсткого дефіциту бензинів та дизельного пального в Україні.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору