Ужгородка

Новини Закарпаття

Унікальний сорт “патріотичної кукурудзи” представив український виробник

Новий сорт є унікальною суперсолодкою кукурудзою

Українці пишаються своєю історією, традиціями та національними символами. Синьо-жовті кольори прапор видніється в країні всюди. Особливо зараз, коли вся Україна бореться проти російських агресорів, обстоюючи свою незалежність. Культури у патріотичних кольорах з’явились і на українських полях. Так, нещодавно українські селекціонери представили новий сорт “патріотичної кукурудзи”, пише SEEDS.

Зокрема про новинку розповів власник компанії “Мнагор” Михайло Нагорняк. Компанія займається селекцією нових сортів вже близько 20 років.

“Серед полів компанії є унікальна ділянка. Саме там у нас росте Ukrainian Corn… Це кукурудза дуже специфічна. Вона має кольори нашого прапора: жовті та сині зерна на качані. Названо її дуже просто. Оскільки наш прапор синьо-жовтий, то й кукурудза таких кольорів. І в мене зараз така мрія, щоб вся кукурудза у світі, яка матиме саме такі кольори жовто-сині, називалася Ukrainian Corn. Ось така проста мрія. Україна переможе! Слава ЗСУ, слава України”, – зазначив він.

Михайло Нагорняк наголосив на тому, що новий сорт є унікальною суперсолодкою кукурудзою. Зараз у світі існує всього 4 качани Ukrainian Corn.

Нагадаємо, підприємство “Агромаркет” із Чернівецької області (Україна) вже збирає яблука з 5 га саду, посадженого з італійських саджанців минулого року.

На базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН відбувся науково-практичний семінар на тему “Науково-технологічні засади в сучасних організаційно-економічних умовах агропромислового виробництва”. Під час заходу розглянули напрацювання інституту та презентували їх товаровиробнику. Фахівці інституту поділились своїми науковими доробками в галузі землеробства, насінництва та технології рослин, захисту рослин й питаннями, які стосуються розвитку тваринництва в сучасних умовах господарювання.

Згідно з аналітикою “Огляду збитків від війни в сільському господарстві України”, підготовленої командою Центру досліджень продовольства та землекористування KSE Institute спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, сума втрат нанесений сільгосп галузі склала $4,29 млрд.

Близько 500 нових сортів черешні створили за минулі 30 років. Більш як 100 видів ягоди розробили українські селекціонери.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору