Ужгородка

Новини Закарпаття

GoPro Hero 11 вміє знімати відео із співвідношенням сторін 8:7

У нас є можливість оцінити новинки GoPro Hero 11 Black та її mini-версію. Вони відрізняються тільки розміром і в міні-версії немає другого екрану. Але нижче ми розповімо про це детальніше.

При покупці цих моделей буде доступна матриця розміром 1/1,9 видиконівського дюйма, що менше, ніж у представленої DJI Action 3. Але не варто одразу засмучуватися, оскільки розширення в гоупрошной продукції вище. Тому всі три новинки можуть знімати 5,3К 10-бітне відео із співвідношенням сторін 8:7. У камери є дуже класна особливість: ви можете робити контент на камері як YouTube, так і TikTok. Також камери можуть знімати 4К 120 fps

Камери мають чудову цифрову стабілізацію GoPro HyperSmooth 5.0. Компанія – виробник говорить про те, що така версія є справжнім досягненням, якщо порівнювати із четвертою версією.

Занурюватися з обома камерами ви зможете на глибину 10 метрів і без захисного чохла, а з ним ви матимете можливість опускатися ще нижче, щоб зробити унікальний контент.

Про розміри та один екран у міні версії ми вже сказали, але існує ще кілька моментів, про які вам потрібно знати. Камера не запрограмована знімати фотографії, у неї немає GPS, немає стереозвуку, немає зйомки за розкладом та можливості використовувати її в ролі веб-камери. І акумулятор умовною ємністю 1500 мА год, який не знімається.

GoPro Hero 11 Black можна купити. У Сполучених Штатах вона починається від $399,98, якщо у вас є передплата GoPro, якщо ні, тоді $499,99. GoPro Hero 11 Black mini буде доступна до замовлень з 25 жовтня. Ціна такої моделі на 100 доларів менша.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору