Ужгородка

Новини Закарпаття

Назавжди 29: на Тернопільщині попрощалися з воїном Іваном Плішкою

Іван Плішка із села Залісся Бучацької громади був єдиним сином у батьків. Добрий, чесний, справедливий, він любив батьків, свою дружину Надію, з якою тільки побралися перед від’їздом хлопця на фронт. Став за рідного тата для сина дружини, а після війни планували зіграти весілля та взяти шлюб.

 А ще Іван над усе любив Україну. Вслід за батьком пішов боронити Батьківщину від окупантів. Воював у гарячих точках. Іван загинув 25 вересня у боях з ворогом поблизу Новоселівки Краматорського району на Донеччині. Йому було лише 29 років.Осиротіли батьки Богдан та Надія, які втратили єдиного сина. Батько Героя зараз теж  фронті боронить нашу рідну землю. Вдовою стала молода дружина, так і не набувшись у заміжжі. 

 Сотні жителів громади, односельці, друзі проводили Івана останньою земною дорогою до місця вічного спочинку. Рідні, друзі, знайомі не можуть змиритися з тим, що Івана більше немає. Кажуть, він був чудовою людиною, надзвичайно позитивним і добрим. 

 «Провели в останню земну дорогу нашого земляка, воїна Івана Плішку. Разом з присутніми за славним сином України плакало й небо. Холодні краплі осіннього дощу, немовби, намагалися загоїти роз’ятрене серце рідних та близьких Івана.

Люблячого сина втратили батьки. Для них він був єдиною опорою та надією. Вдовою залишилася молода дружина. Напередодні відправлення на фронт Іван вступив у цивільний шлюб, а після повернення з війни, молодята планували взяти шлюб та зіграти весілля, однак доля склалася по-іншому. Хоч нерідним, але добрим татом був Іван для сина дружини. Без вірного товариша залишилось багато друзів воїна.

Земляк без страху та вагань став на захист своєї держави слідом за батьком. Він мріяв про повернення додому та мир, якого так і не дочекався. На жаль, у війни жорстокі правила і вона безпощадна до людських життів. Просимо Бога, щоб допоміг рідним і близьким усвідомити і прийняти таку непоправну втрату», – оприлюднили на сторінці Бучацької громади у фейсбуці. 

Тепер Іван Плішка, молодий, мужній, вродливий, боронитиме Україну, своїх рідних та кожного з нас із небес. Вічна пам’ять Герою!

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору