Ужгородка

Новини Закарпаття

Класифікація, різновиди тканин для виготовлення спортивного одягу

Регулярні тренування та заняття фітнесом дозволяють підтримувати своє тіло у формі, а також надовго зберегти здоров’я. Щоб підтримувати комфорт під час занять в тренажерному залі, зазвичай використовують спеціальний одяг, який краще виводить піт, а також підтримує м’язи.

Особливості вибору жіночого одягу для фітнесу

Зараз у продажу можна знайти декілька варіантів одягу для фітнесу. Зазвичай це дешевий жіночий одяг від виробника та комплекти, виготовлені з еластичної тканини. Зазвичай вони складаються з велосипедок, а також спортивного топа, який підтримує груди. У прохолодну пору року використовують зручні топи, з рукавами зі спеціальними вирізами на пальцях, для кращої фіксації та зручності під час тренувань, з великою вагою.

Щоб забезпечити відведення поту, який виділяється під час тренувань, використовують спеціальну дихаючу тканину, яку виготовляють з суміші натуральних та синтетичних волокон. Не дивлячись на те, що бавовняний одяг краще пропускає вологу та дозволяє тілу дихати, це не найкраще полотно для виготовлення одягу для спорту. Саме тому використовується жіноча білизна KOSTA з еластичної тканини, з високим вмістом естану та великою щільністю. В області сідниць та стегон використовують спеціальні елементи, які дозволяють формувати фігуру, а також підтягувати деякі зони м’язів. Це необхідно, щоб скорегувати фігуру та для підтримки м’язів.

Огляд найкращих тканин для виготовлення спортивного одягу

Правильний одяг дозволяє зменшити больові відчуття після занять. Саме тому, якщо регулярно відвідують тренажерний зал, купують одяг для спортзалу жіночий з еластичних тканин та зі спеціальними вставками у найбільш проблемних зонах. Тканина покращує заняття спортом, знижує можливість больових відчуттів після тренувань.

Найчастіше використовують одяг, виготовлений з наступних тканин:

  • Нейлон
  • Лайкра
  • Еластан
  • Поліамід
  • Поліестер

Волокна можуть комбінувати між собою, щоб покращити еластичні властивості тканини, а також вдосконалити характеристики. Проте людям, які страждають від алергії, не варто відмовлятися від бавовняних виробів. Але у них є декілька основних недоліків.

Недоліки одягу з бавовни для спорту:

  • Тканина сідає під час прання
  • Довго висихає, а також зменшується
  • Одяг з бавовни нееластичний
  • Займатися спортом у ньому зовсім некомфортно

Найкращим вибором стала тканина біфлекс, яка поєднує в собі натуральні та штучні волокна. Це суміш, яка складається з бавовни, еластану та відрізняється високою пластичністю. Завдяки цьому одяг обтискає тіло та дозволяє ефективно тренуватися.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору