Ужгородка

Новини Закарпаття

UTA Group сфокусувалася на перевалці зерна через порт Ізмаїл

Наразі компанія веде переговори з європейськими покупцями у межах організації сухопутного перевезення машинами до ЄС

З початку повномасштабного вторгнення рф, UTA Group (Маріупольська інвестиційна група) зазнала втрат на $10 млн у Маріуполі. Зараз компанія займається логістикою, трейдингом, експедуванням та перевалкою зерна через річковий порт Ізмаїл. Про це повідомив керівник групи Павло Плотніков, пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Компанія відновила роботу на початку серпня.

“У нас є два склади загальним обсягом 5 тис. тонн. Ми веземо машинами зерно з усієї України на склади, а потім баржами до Констанци. Вже виконано п’ять таких контрактів. Відвантажуємо пшеницю та кукурудзу, і вже оброблено загалом понад 10 тис. тонн. Плануємо вийти на показник 10-15 тис. тонн на місяць”, — розповів Плотніков.

Він зазначив, що після того, як зараз Одеса почала нарощувати обсяги відвантажень, відбувається трансформація тієї ж конкуренції, через яку компанія страждала в Маріуполі. Що більше Одеса відвантажує, то менше відвантажує Дунай. За його словами, зараз багато хто дотримується стратегії, що Одеса нарощує обсяги, але з Дунаю поки що “ніхто не йде про всяк випадок”.

Наразі компанія веде переговори з європейськими покупцями у межах організації сухопутного перевезення машинами до ЄС, але лише під нішеві продукти.

“Зараз, з урахуванням того, що у нас стабільна робота з відвантаження агропродукції в Ізмаїлі, ми прийняли для себе стратегію не розпорошуватися на Одесу, чи інші порти, а нарощувати обсяги в цьому напрямку”, — додав керівник групи.

Довідка. UTA Group —  група компаній, активи якої забезпечують весь цикл логістики в агросекторі Східної України. МІГ заснована у 2007 році як єдина фінансово-промислова група компаній, що надають комплекс послуг з судноремонту, машинобудування, суднобудування, перевалки та зберігання вантажів, а також логістики. Під управлінням Керуючої компанії “Маріупольська інвестиційна група” (КК “МІГ”) у різний час знаходилося декілька напрямків бізнесу: судноремонтний завод, зерновий бізнес, морський бізнес, машинобудівний та медіабізнес. UTA Group — зерновий бізнес МІГ, що надає повний комплекс логістичних послуг в аграрному секторі, починаючи від закупівлі зерна у виробника до експорту зернових культур.

Нагадаємо, обсяги експорту українського зерна з дунайських портів зросли у 3,2 раза. Так, у січні-серпні українські порти на Дунаї — Рені, Ізмаїл та Кілія — перевалили 3,4 млн тонн зерна. 

У червні порти Дунаю рекордно наростили обсяг перевезення зернових.

Сербія проводить днопоглиблювальні роботи на Дунаї, котрий обмілів через засуху. Судноплавне річище Дунаю зазвичай має ширину в кілька сотень метрів на ділянці поблизу сербського міста Нови Сад.

Через обміління однієї з найбільших річок у Європі Рейну, порушились логістичні ланцюги постачання товарів. Рівень води у річці різко впав внаслідок рекордної спеки в Європі та відсутності опадів на континенті.

Проєкти зі збільшення пропускної спроможності українських портів на Дунаї до 25 млн тонн вантажів на рік потребують до $200 млн інвестицій.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору