Ужгородка

Новини Закарпаття

Як отримати дотацію на утримання корів: інструкція

Строк подання заявки діє до 15 листопада 2022 року

Для агровиробників, які утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності доступна програма підтримки у Державному аграрному реєстрі. Про це інформують на сайті Мінагрополітики.

Розмір спеціальної бюджетної дотації становить 5300 грн на одну корову, але не більше 530 000 грн. Строк подання заявки діє до 15 листопада 2022 року.

Подати заявку можуть усі виробники сільськогосподарської продукції, як фізичні, так і юридичні особи, що зареєстровані у ДАР та відповідають умовам програми.

Щоб подати заявку потрібно:

  • Увійти у кабінет на www.dar.gov.ua
  • Перевірити відомості про ваших тварин у розділі “Тварини”. Для розрахунку очікуваної суми субсидії відфільтрувати список тварин за статтю “Корова”.
  • Відкрити програму в розділі “Доступні програми”. Для подання заявки натиснути “+” навпроти назви програми.
  • Розрахувати бажану суму дотації: помножити кількість ваших корів з реєстру на 5300 грн. Отриманий добуток вказати у відповідному полі при заповненні заявки.
  • Дати відповіді на запитання в опитувальнику, надати згоду на проведення уповноваженими особами моніторингу та оцінювання достовірності наданої інформації як документально, так і шляхом перевірки за місцем здійснення діяльності і натиснути “Подати заявку”.
  • Система згенерує заповнену заявку згідно з формою, затвердженою Мінагрополітики. Перевірити ще раз коректність уведених даних та підписати заявку за допомогою КЕП.
  • Після перевірки заявки відповідальними працівниками Укрдержфонду, у разі її схвалення, вам у кабінет на підпис надійде Договір про отримання бюджетних коштів з Укрдержфондом.
  • Невдовзі після підписання Договору з вашого боку на рахунок, вказаний при поданні заявки, надійдуть кошти.

Скористатись програмою можуть ті утримувачі корів, які ідентифіковані та зареєстровані відповідно до законодавства.

“Дія програми поширюється на всю Україну, окрім територій, які включені до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, або які перебувають в тимчасовій окупації чи оточенні, затвердженого Мінреінтеграції” – наголосили у відомстві.

З питаннями щодо реєстрації та подання заявок у ДАР можна звернутись до Контакт-центру: 044 339 92 15, [email protected], або до Регіонального відділення Укрдержфонду за місцем вашої реєстрації.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, як аграрію отримати рукава для зерна через ДАР.

Олександра Марченко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору