Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський запропонував G7 розмістити місію міжнародних спостерігачів на кордоні з Білоруссю

Президент України Володимир Зеленський запропонував розмістити міжнародних спостерігачів на кордоні України з Білоруссю. Про це він сказав під час онлайн-зустрічі країн «Великої сімки».

«Росія намагається прямо втягнути Білорусь у цю війну, розігруючи провокацію про те, що ми нібито готуємо удар по цій країні. Опосередковано — вона вже втягнула їх. А прагне — втягнути безпосередньо», — сказав президент.

Зеленський наголосив, що Україна не планувала і не планує військових заходів проти Білорусі. Щоб спростувати припущення щодо будь-якої загрози, він запропонував рішення.

«На кордоні України та Білорусі можна розмістити місію міжнародних спостерігачів для моніторингу безпекової ситуації. Формат можуть розробити наші дипломатами. Я прошу вас на рівні G7 підтримати цю нашу ініціативу», — зазначив Зеленський.

Він також повідомив, що Росія замовила у Ірану 2400 безпілотників-камікадзе, так званих “шахедів”.

“Одних тільки “шахедів” Росія замовила в Ірані 2400. Це дані нашої розвідки. І тому… важливо, щоб ми мали достатню кількість ракет до наданих систем ППО і ПРО, щоб ці системи були інтегровані з нашою системою оборони”, – розповів президент.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору