Ужгородка

Новини Закарпаття

Був щирим і надійним: на війні загинув Іван Лівар з Тернопільщини

Валерій Лівар із села Цеценівка Шумської громади був дуже щирим і світлим, готовим прийти на поміч у будь-який момент. Люблячий син, турботливий батько, добрий, щирий, надійний друг та побратим. Всі, хто знав Валерія, розповідають, що позитивнішої та кращої людини за нього не знають.

Валерій загинув 13 жовтня у боях з російськими окупантами неподалік села Опитне Покровського району на Донеччині.

Про це повідомив голова Шумської територіальної громади Вадим Боярський:

«Жорстока, кровопролитна війна продовжує забирати життя найкращих синів та доньок України.

Шумську громаду сколихнула чергова страшна звістка. У боях неподалік села Опитне Покровського району на Донеччині 13 жовтня 2022 року загинув солдат Лівар Валерій Петрович, 1975 року народження, житель села Цеценівка.

Коли почалась війна, він не зміг залишатись осторонь та пішов захищати батьківщину від ворогів. Загинув виконуючи бойове завдання по виявленню та знищенню сил противника.

Валерій був дуже щирим і світлим, готовим прийти на поміч у любий момент. Люблячий син, турботливий батько, добрий, щирий, надійний друг та побратим. Всі, хто знав Валерія, розповідають, що позитивнішої та кращої людини за нього не знають. 

Вічна пам’ять та шана захиснику. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого Героя…»

Про зустріч тіла загиблого та чин поховання буде повідомлено згодом.

Шумщина сьогодні також проводить в останню дорогу ще одного свого воїна Горобець Івана Зотовича Горобця із села Залісці. Вічна пам’ять Героям! 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору