Ужгородка

Новини Закарпаття

Ніколи не ховався від труднощів: на Тернопільщині попрощалися з воїном Сергієм Кравчуком

У мирному житті у Сергія Кравчука з Кременця була така ж мирна професія – будівельника.  Коли росія розпочала повномасштабну війну, чоловік  був у Києві на роботі. Не вагаючись, повернувся додому і вже 11 березня пішов захищати Україну, своїх рідних та нас з вами. 

 Сергій боронив Батьківщину на посаді навідника другого механізованого батальйону військової частини А4053. Ще 7 жовтня Сергій розмовляв з дружиною Іриною, планували життя після перемоги. А наступного дня, 8 жовтня, чоловік  загинув у боях з російськими окупантами біля населеного пункту Опитне Покровського району Донецької області. Мужньому воїну було 48 років. Вдовою залишилася дружина Ірина, сирітками дві донечки. Дівчаткам лише 8 та 15 років.    

«Стільки всього повинно було бути попереду, стільком мріям та планам не дано нині здійснитися. Сергій ніколи не ховався від труднощів, для нього обов’язок був понад усе», – кажуть у Кременецькій міській раді. 

Друзі, знайомі запевняють, що Сергій був хорошим батьком, доброю і щирою людиною, нікому не відмовляв у допомозі.

Сотні людей прийшли провести Сергія в останню дорогу. Заупокійну службу провели у Кременецькому Соборі Преображення Господнього. На Майдані Волі українському захиснику віддали військові почесті. Поховали Героя на цвинтарі на Перелісках. Тепер Сергій захищатиме Україну і свою  кохану дружину та донечок з небес.  

Вічна пам’ять і слава Герою!

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору