Ужгородка

Новини Закарпаття

Міноборони: окупаційним військам поставили завдання захопити Бахмут до кінця жовтня

За даними Міністерства оборони України, російське командування поставило задачу своїм військовим до кінця жовтня взяти місто Бахмут, що в Донецькій області. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в інтерв’ю медіаплатформі “Ми — Україна”.

“Росіяни поставили своїм військам, вже вп’яте з початку повномасштабного вторгнення, термін, коли вони повинні повністю вийти на кордони Донецької області, і у них зараз план, що вони повинні до кінця цього місяця повністю зайняти Бахмут”, — сказала Маляр.

Вона додала, що загалом на сході ситуація різна. Маляр зауважила, що є області, в яких ЗСУ просуваються, втім епіцентр найважчих боїв зараз саме в Бахмуті.

Водночас на півдні країни відбувається поступове просування захисників. Зокрема, є дані про деморалізацію особового складу російських військ на півдні.

“Перше — на це впливає те, що вони втрачають зайняті ними тимчасово окуповані території. Найбільше їх деморалізували, звісно, програші в Харківській області. Крім того, у них дійсно є проблеми з особовим складом, і те, що ми спостерігаємо зараз, — мобілізацію, яку вони оголосили, яких людей вони використовують — ненавчених, з великими термінами позбавлення волі, приміром, підключають військові компанії. Йдеться про те, що вони морально “здуваються”, — зазначила Маляр.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору