Ужгородка

Новини Закарпаття

Екосудна Maersk можуть скоротити викиди СО2 на 2,3 млн тонн

Maersk взяла за мету досягти нульових викидів СО2 до 2040 року

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk, повідомляє usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Перші шість суден будуть готові до експлуатації у 2025 році та ходитимуть під прапором Данії. Всього компанія планує придбати 19 екосуден, вони щорічно скорочуватимуть викиди вуглекислого газу приблизно на 2,3 мільйона тонн. Нові екологічні суда планують замінити існуючі потужності Maersk. Нагадаємо, зараз у компанія оперує флотом із 738 контейнеровозів.

Maersk взяла за мету досягти нульових викидів СО2 до 2040 року, і планує скоротити викиди на 50% за перші п’ять років експлуатації екосуден.

Читайте також: Найбільша у світі контейнерна компанія Maersk припиняє діяльність у росії

Довідка. Maersk володіє 31% російського портового оператора Global Ports, який управляє шістьма терміналами в Росії і двома у Фінляндії. Серед акціонерів Global Ports також російська державна атомна компанія “Росатом” і російський бізнесмен Сергій Шискарьов.

Нагадаємо, данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору