Ужгородка

Новини Закарпаття

Ілона Маска можуть «прибрати» з поста голови ради Tesla

Кілька тижнів тому Tesla підписала Ілона Маска на роль CEO ще на десять років. З тих пір компанія електромобілів пройшла крізь низку невдач, і коли акціонери зберуться на чергове засідання в червні, вони попросять Маска покинути пост голови ради директорів. На голосування таку пропозицію поставив власник 12 акцій Tesla, Цзин ЧЖАО з Конкорда. Про це повідомляє Tech Cruhch.

Він – відомий активіст серед акціонерів, який раніше висував пропозиції проти кандидатур в різних компаніях, таких як Apple і IBM.

Чжао стверджує, що поєднання ролей голови і CEO могло бути корисним на ранніх етапах розвитку Tesla, але не зараз, коли компанія вже визріла.

Він привів у приклад зайнятість Маска в SolarCity і SpaceX, щоб підкреслити, чому Маск не може бути незалежним головою ради директорів.

«Незалежний голова ради директорів – це найчастіша практика на міжнародному ринку, наприклад, в Об’єднаному Королівстві. У Сполучених Штатах багато компаній також вже мають або одержали б незалежного голови правління. Tesla не повинна бути винятком».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору