Ужгородка

Новини Закарпаття

У Львові створять Єдиний центр надання соціальних послуг

Аби врахувати всі пропозиції, у стінах мерії провели публічне обговорення з представниками громадських організацій, які працюють у цій галузі. Про це повідомляють в пресслужбі Львівської міської ради. 

У межах реформування планують зменшити кількість адміністративного персоналу деяких міських центрів і натомість збільшити штат соціальних працівників, психологів тощо.

«Нові виклики вимагають нових рішень. Працюємо над створенням у Львові єдиного центру надання соціальних послуг. Ця реорганізація повинна стати повним перезавантаженням системи в нових реаліях, тому все має бути максимально продумано. Тому спільно з профільною депутатською комісією зустрілися з представниками громадських організацій, які працюють в цій галузі, та разом обговорили нововведення, які нас чекають», – зазначив Євген Бойко, в.о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. 

Під час обговорення врахували пропозиції громадських організацій щодо створення наглядової ради при новій структурі та окремого і незалежного підрозділу з моніторингу якості надання соціальних послуг. Також на зустрічі запропонували систему співфінансування містом та донорами уже чинних соціальних послуг.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору