Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна не бачить ознак того, що Росія залишає Херсон

Заяву Росії прокоментував радник керівника ОП Михайло Подоляк.

“Дії говорять гучніше за слова. Україна не бачить ознак того, що Росія залишає Херсон без бою. У місті зберігається значна частина ru-угруповання, в регіон стягуються додаткові резерви. Україна звільняє території, спираючись на дані розвідки, а не зрежисовані телевізійні заяви”, – написав він у твіттері. 

Крім того, херсонське видання “Мост” повідомляє, що в міській раді з обережністю ставляться до заяв військового командування Росії про відведення окупаційного контингенту на лівий берег Дніпра. 

“Без бою вони Херсон не здадуть. Це пастка, аби ввести наших військових в оману. Не все так гладко, як малюють вороги», – сказала голова Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова в коментарі медіацентру «IPC-Південь”.

Генеральний Секретар НАТО Єнс Столтенберг також закликав дочекатися підтвердження виведення військ з Херсону. 

«Ми бачили оголошення, але поки зачекаємо і подивимося, що буде там відбуватися. Але що нам відомо — що Росію спершу витіснили з-під Києва, далі — на сході довкола Харкова, і зараз ми бачимо, що українці спроможні відтісняти російські війська також на півдні довкола Херсону. Це надихає — бачити, що хоробрі українські військові спроможні звільняти нові й нові території», – зазначив він.

Нагадаємо, 9 листопада Росія оголосила про виведення своїх військ із правого берега Херсонської області та Херсону.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору