Ужгородка

Новини Закарпаття

На Львівщині з початку року сталось майже 5 тисяч пожеж

Про це повідомляє головне управління ДСНС України у Львівській області.

З початку року на території Львівської області виникло 4 835 пожеж, на яких виявлено 75 загиблих осіб, з них 3 дитини. Крім того, 92 людини травмовано, з них 4 дитини.

Підрозділами ДСНС на пожежах врятовано 109 осіб, з них 19 дітей.

“Основними причинами загорянь у помешканнях, і як наслідок загибелі людей, є власна недбалість господарів, нехтування відомими з дитинства правилами пожежної безпеки: необережне поводження з вогнем та нагрівальними електроприладами, паління у ліжку в нетверезому стані, перевантаження або несправність електромережі”, – зазначають у ДСНС. 

Наголошують, що основними причинами травмування і загибелі дітей є пустощі з вогнем та залишення малюків без нагляду дорослих. У разі виникнення небезпеки порятунок людей йде на лічені хвилини, тому вчасний виклик професіоналів — часто стає вирішальним у боротьбі за життя.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки:

– не паліть у ліжку;

– слідкуйте за станом та справністю електромережі;

– у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

– не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

– намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

– йдучи з дому коли зникло світло, неодмінно вимкніть електроприлади, особливо це стосується обігрівального обладнання, адже стрибок енергії може вивести їх з ладу та призвести до виникнення пожежі.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору