Ужгородка

Новини Закарпаття

Нідерландський оператор Samskip переводить контейнеровози на біопаливо

Samskip збільшила використання біопалива в морських перевезеннях

Нідерландський мультимодальний оператор Samskip підписав угоду із земляком, постачальником біопалива GoodFuels, щодо забезпечення “зеленим” паливом чотирьох своїх контейнеровозів. Samskip збільшила використання біопалива в морських перевезеннях. Компанія розрахувала, що в результаті вона додатково скоротить викиди CO2 на 45 тис. тонн до кінця року (на 90% порівняно зі звичайним паливом), повідомляє usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Після випробувань у 2019 році, Samskip почала використовувати біопаливо на борту Samskip Endeavor місткістю 800 TEU, що курсує між Нідерландами та Ірландією. Минулого року компанія подовжила умови для контейнеровозів Innovator, Hofell і Skatafell. Бункерування всіх чотирьох суден відбувається в Роттердамі.

Раніше біопаливо визнали потенційним рішенням для декарбонізації сектору судноплавства. Міжнародна морська організація (IMO) має на меті скоротити викиди парникових газів з усіх суден на 40% до 2030 року і на 50% — до 2050 року.

Нагадаємо, бункерувальна галузь зазнає зменшення прибутків унаслідок переходу до моделі “витрати плюс”. Нині судновласники приділяють більше уваги екологічно чистому паливу, ніж будь-коли раніше; такий стан речей фундаментально змінить ринкові відносини.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору