Ужгородка

Новини Закарпаття

У портах Рені та Чорноморська пропонують склади в оренду

Це не зовсім типові аукціони, адже чинний орендар матиме переважне право

1 листопада відбувся аукціон оренди складських майданчиків у порту Рені. Ціна зросла з 90 тис. до 2,5 млн грн. Ще три аукціони анонсував керівник Регіонального відділення Фонду держмайна в Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський, повідомляє usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Наступні аукціони проведуть 2 листопада, мовиться про продовження договорів оренди складів у Ренійському порту — 2194,3 кв.м. та 1450 кв.м. Стартова ціна лотів — 39 тис. 690 грн та 27 тис. 164 грн відповідно.

“Це не зовсім типові аукціони, адже чинний орендар матиме переважне право. Тобто якщо найвищу ціну запропонує інший учасник, то чинний орендар (якщо братиме участь в аукціоні) зможе погодитись її сплачувати і залишиться на обʼєкті. Або ж відмовиться і ми укладемо договір оренди з переможцем аукціону”, — пояснив Славський.

У Чорноморському порту аукціон запланували на 22 листопада. Це складський майданчик площею 44 165 кв.м. Стартова ціна — 5 тис. 566 грн. Переможцем за стандартною схемою стане той, хто запропонує найбільшу ціну. Водночас зрив такого аукціону буде надзвичайно дорогим: якщо переможець відмовиться, то втратить гарантійний внесок у розмірі 5,5 млн грн.

Нагадаємо, в порту Ізмаїл виконали 90,7% запланованих на 2022 рік робіт з відновлення паспортних операційної акваторії, роботи з днопоглиблення добігають завершення.

На дев’ятому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну Франція разом з колегами в ЄС опрацьовують сухопутний маршрут для експорту українського зерна.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору