Ужгородка

Новини Закарпаття

Тернопільщина втратила ще одного захисника: у госпіталі від поранень помер Роман Затворнюк

Роман Затворнюк із села Цеценівка Шумської громади захищав Україну на передовій, у гарячих точках. В останніх боях з російськими окупантами на Донеччині хлопець отримав важкі поранення. На жаль, медики не змогли врятувати життя Романа, воїн помер у госпіталі. Роману було 23 роки.

Про це повідомив голова Шумської громади Вадим Боярський:

«Шумську громаду сколихнула сумна звістка. Від отриманих поранень поблизу населеного пункту Торське Лиманського району на Донеччині, під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, 9 листопада 2022 року помер від поранень у госпіталі Затворнюк Роман Михайлович, 1999 року народження, житель села Цеценівка. 

Борець за правду, чесний та відважний Роман не зміг залишатись осторонь та пішов боронити рідну землю, хоч дома і чекали батьки, брати та кохана дівчина. Як найстарший з 4 синів він гідно боронив Україну.

Роман назавжди залишиться в пам’яті рідних та друзів, як веселий, щирий і надійний друг та побратим, людина з великим серцем, добрий та справжній патріот. Вічна пам’ять та шана Герою! Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Романа».

Про зустріч тіла померлого та чин поховання буде повідомлено згодом.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору