Ужгородка

Новини Закарпаття

Осиротіла дружина і четверо дітей: у Гусятинській громаді прощалися з бійцем Олександром Романцовим

  Олександр Романцов з Гусятина захищав Україну на фронті від 2014 року. Коли розпочалася повномасштабна війна, Олександр знову був призваний до лав Збройних Сил України. Воював на передових позиціях. Був  капітаном, т.в.о. командира 2-ї стрілецької роти.

Серце Олександра зупинилося 6 листопада біля села Роздолівка Бахмутського району Донецької області. В українського захисника залишились мати, дружина Ганна і четверо дітей — доньки Світлана, Валентина, Олександра і син Василь. У липні Герою виповнився 51 рік.

Жителі Гусятинської громади навколішки зустріли мужнього воїна. Кілька сотень людей прийшли віддати останню шану Герою та провести його до місця вічного спочинку.

«Ще на одного сина осиротіла Україна. Сьогодні Гусятинська громада назавжди попрощалася зі своїм земляком Олександром Романцовим, 1971 року народження. Життя Героя трагічно обірвалося 6 листопада біля села Роздолівка Бахмутського району Донецької області.

Небесна армія поповнилася ще одним мужнім, сміливим, відданим та незламним воїном, який до останнього подиху захищав рідну землю та боронив майбутнє для своїх дітей, для кожного з нас.

Так страшно усвідомити, що без батька залишилося четверо дітей, дружина ніколи не побачить більше коханого чоловіка, а мати не обійме турботливого сина… Немає слів і немає сил… Залишилися тільки біль і ненависть до ворога. Вічна пам’ять і шана полеглим Захисникам, які віддали за свободу і незалежність України найцінніше – свої життя!» – щирі співчуття рідним висловили на сторінці Чортківської районної державної адміністрації.

Вічна пам’ять Герою! Дякуємо за Україну!

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору