Ужгородка

Новини Закарпаття

Від підприємств-боржників Тернопільщини бюджети отримали 4,9 млн грн

Підприємства Тернопільщини сплатили до бюджетів 4,9 млн грн податкового боргу. Про це повідомили в управлінні по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Допустили заборгованість 158 підприємств. При чому 118 суб’єктів господарювання виплатили повністю заборговану суму, а це – 3,5 млн гривень.

За рахунок погашення податкового боргу в січні-жовтні 2022 року до зведеного бюджету надійшло 48,7 млн грн, що на 8,1 млн грн більше, ніж торік. Із них державний бюджет отримав 31 млн гривень.

До боржників застосовуються як застережні заходи (направлення податкової вимоги, розстрочення сплати грошових зобов’язань та податкового боргу тощо), так і заходи примусового характеру (стягнення податкового боргу на підставі рішення суду, стягнення готівки, адміністративний арешт тощо).

Так, упродовж десяти місяців цього року фахівці податкової служби області подали до суду 180 позовів щодо стягнення 15,1 млн грн податкового боргу. Зокрема, 53 звернення щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму податкового боргу 8,8 млн гривень. Щодо стягнення активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби, то до суду направлено 124 позови на суму податкового боргу 4,7 млн гривень.

У січні-жовтні цього року до зведеного бюджету також надійшло 688,6 тис. грн від реалізації безхазяйного майна. Зокрема, до держбюджету спрямовано 434,6 тис. грн, а до місцевих – 254 тис. гривень.

Нагадаємо, що переглянути інформацію щодо наявності/відсутності податкового боргу можливо з допомогою електронних сервісів ДПС, в «Електронному кабінеті платника» та можна провести звірку в Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації.

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору