Ужгородка

Новини Закарпаття

Без батька залишилися дві маленькі доньки: на війні загинув Володимир Тутинін з Тернопільщини

Володимир Тутинін із села Турильче Скала-Подільської громади Чотківського району пішов захищати Україну уже 26 лютого. Воював на передовій, у дуже гарячих точках. Мужній воїн загинув 6 листопада у районі Бахмута на Донеччині. Володимир був кулеметником  взводу однієї із бойових бригад. Українському захиснику було лише 29 років.

Ніколи більше не обіймуть сина батьки, молодою вдовою залишилася дружина Наталя, без татка ростимуть дві його маленькі доньки. 

 Сумну новину сповістили на сторінці Скала-Подільської територіальної громади. 

«Трагічна  звістка про  загибель воїна Збройних Сил України, нашого земляка, на східній  лінії оборони України з російськими загарбниками, знову надійшла напередодні вихідних.  Депутатський корпус селищної ради, виконавчий комітет, працівники апарату та я особисто висловлюємо  щирі  співчуття рідним та близьким солдата Володимира Тутиніна, уродженця  села Турильче. Розділяємо біль вашої непоправної втрати та схиляємо голови у глибокій скорботі за ще одним Героєм України.

   Дорогі батьки, схиляємо низько голови перед  Вашою безмірною втратою.  Ми пишаємося, що  Ви народили  й виховали справжнього чоловіка, патріота, воїна. 26 лютого цього року, з початком рашистської агресії, Володимир Валерійович, вірний воїнській присязі, став  на захист української землі. Був кулеметником стрілецького взводу стрілецької роти однієї з військових частин.

Наш земляк загинув  у ході виконання бойового завдання під час ворожого стрілецького вогню у районі Бахмута. Воїн Володимир Тутинін  залишив у розпачі дружину та двійко дочок. Шановна Наталіє Володимирівно, пишайтеся чоловіком-героєм, доземний Вам уклін. Хай у пам’яті доньок і всіх нас він залишиться як мужня людина, патріот, оборонець рідної землі. Йому судилося прожити  тільки 29 років… Міг ще чимало зробити для родини, громади. Зробив безмірно більше – поклав своє життя за Україну. У цей важкий час ми разом з Вами. Просимо Господа прийняти  світлу душу Володимира до Царства Небесного. Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!» – повідомив селищний голова Ігор Лобода. 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору