Ужгородка

Новини Закарпаття

На Тернопільщині поступово холоднішатиме, але буде сонячно і без дощу

В Україну поступово приходить зима. З нового тижня буде холоднішати, проте плавно, тож ще є час підготуватися та пошукати зимові речі.

Стовпчики термометрів завтра вдень покажуть у середньому +3 +8 градусів, а у західній та південній частинах +9 +13 градусів. Вночі температура повітря впаде до 0 +5 градусів.
Наталка Діденко прогнозує, що 14-го листопада в більшості областей України передбачається впродовж дня +3…+8 градусів, проте ще тепліше повітря затримається у західних областях та у південній частині, +8…+13 градусів.Діденко зауважила, що антициклон утримуватиме будь-які опади від України, тож 14 листопада по країні переважатиме суха, навіть часто із сонцем, погода.
Нагадаємо, жовтень 2022 року став найтеплішим у Європі за всю історію спостережень. Температура повітря у жовтні була майже на 2 градуси вищою від контрольного періоду 1991-2020 років.
Додамо, за прогнозами синоптиків, у грудні майже по всій території України пануватиме плюсова температура. Водночас справжня зимова погода та морози завітають вже у січні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору