Ужгородка

Новини Закарпаття

Президент Латвії закликав створити спецтрибунал для Росії через злочини в Україні

13 листопада президент Латвії Егілс Левітс виступив на урочистій церемонії у бундестазі Німеччини з нагоди Дня народної скорботи. Він підтримав ідею створення спеціального трибуналу щодо розслідування злочинів Росії в Україні та закликав світову спільноту розслідувати та провести юридичну оцінку російській військовій агресії, пише TVNET.

Як зазначається, він назвав “прогалиною в міжнародному праві” той факт, що розслідування вторгнення РФ в Україну досі не належить до компетенції жодного міжнародного суду. За словами Левітса, створення спецтрибуналу з юридичної точки зору можливе, для цього потрібна лише політична воля.

Латвійський лідер запропонував створити правові можливості, аби направити на відновлення України заморожені країнами Заходу російські активи. Це було б очевидним виявом елементарної справедливості, наголосив він.

“Без світового порядку, який базується на міжнародному праві, світ знову увійде у войовничу анархію”, – додав Левітс, провівши паралелі між війною РФ проти України і німецьким націонал-соціалізмом під час Другої світової війни.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору