Ужгородка

Новини Закарпаття

Росія запровадила санкції проти онука Степана Бандери

Їм заборонено в’їзд до РФ, повідомляє сайт російського зовнішньополітичного відомства.

Як зазначається у заяві РФ, санкції запроваджуються на основі “взаємності” у відповідь на “практику введення режимом прем’єр-міністра Джастіна Трюдо санкцій проти керівництва Росії, політиків і парламентаріїв, представників ділових кіл, експертів і журналістів, діячів культури, а також усіх, кого канадська русофобська влада вважає незручною”.

До списку потрапили керівник Управління безпеки зв’язку Канади Пітер Маккей, прем’єр-міністр провінції Альберта Даніель Сміт, колишній прем’єр-міністр провінції Квебек Жан Шаре, виконавчий директор Інституту Кескейд при Університеті Роял Роудз Томас Хомер-Діксон, перекладач Канадського інституту українських досліджень при Університеті Альберти Оксана Мариняк, організатор проєкту “Ангели-охоронці України” Ліза Шимко, засновник проєкту Boots for Ukraine Олександр Бакус.

Під санкціями також опинилися спонсори Канадського українського конгресу Орест Джулинський та Орест Проців, а також засновник фонду Zaraska Юджин Цараска та Люба Цараска, засновник та члени ради директорів “Фонду сім’ї Мигаль”, представники Української кредитної спілки та “Канадсько-українського фонду”.

У списку є також низка журналістів, онук провідника ОУН Степана Бандери Степан, а також письменник та діяч кіно Девід Безмозгіс, актор Джим Керрі та акторка Кетрін Винник.

Нагадаємо, Канада оголосила про санкції для 23 співробітників російського сектора юстиції та безпеки, зокрема офіцерів поліції, слідчих, прокурорів та суддів.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору