Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна виступає за спільне розслідування інциденту з падінням ракети у Польщі

Про це повідомляє пресслужба РНБО за результатами проведення Ставки верховного головнокомандувача.

“Виступаємо за спільне вивчення інциденту з падінням ракети в Польщі. Готові передати наявні у нас докази російського сліду. Очікуємо від партнерів інформацію, на підставі якої був зроблений висновок про те, що йдеться про ракету української ППО”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що лише Росія та її ракетний терор винні у тому, що сталося.

“У зв’язку з цим нагадуємо, що убезпечити регіон Центральної Європи від російських ракет можна лише шляхом розбудови дієвого повітряного щита над територією України”, – зазначили в РНБО.

Крім того, речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що українські повітряні сили  готові надати всі матеріали та своїх спеціалістів, щоб сприяти розслідуванню інциденту.

“Йде відповідне розслідування. Повітряні сили будуть сприяти максимально, будуть і фахівці залучені, якщо треба, і надамо певні матеріали. Тому що дійсно резонансна ситуація, і це вже не вперше. Був інцидент у Молдові кілька тижнів тому. Російські ракети, які атакували Україну, летіли через повітряний простір суверенної республіки Модова, були збиті нашою ППО, перелетівши український кордон із Молдовою і впали на молдовській території”, – наголосив Ігнат.

Нагадаємо, 31 жовтня у Молдові біля кордону з Україною впала збита російська ракета.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору