Ужгородка

Новини Закарпаття

Польський генерал заявив, що Варшаві варто розмістити свої системи ППО в Україні

Польський генерал Роман Полко заявив, що Варшаві варто розмістити ППО Війська Польського на території України, щоб мати можливість прикривати польсько-український кордон ще на підльоті ракет.

“НАТО має відреагувати на заклики президента Володимира Зеленського і забезпечити безпеку повітряного простору над Україною. Захід більше не повинен допускати геноцид”, – закликав генерал Роман Полко.

Нагадаємо, 15 листопада в польському селі Пшеводув, що розташоване біля кордону з Україною, стався вибух, унаслідок якого загинули двоє людей.

Американські ЗМІ з посиланням на високопоставленого чиновника розвідки США повідомили, що це російська ракета перетнула територію Польщі, убивши двох людей. Тим часом у соцмережах почала циркулювати інформація, нібито ракета, що впала поблизу українсько-польського кордону, належить українській ППО.

Україна ці заяви відкидає та готова передати докази російського сліду. Президент Володимир Зеленський заявив, що вибух у Польщі є «російським ракетним ударом по колективній безпеці».

У МЗС Польщі заявили, що на їхню територію впала ракета російського виробництва. Та після консультацій із міжнародними партнерами у Польщі наголосили: жодних доказів, що ракету запустили росіяни, зараз немає.

Те саме кажуть у НАТО. Там зазначили, у Польщі впала ракета української ППО, але провини України в цьому немає.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору