Ужгородка

Новини Закарпаття

У Херсоні знайшли списки колаборантів, які співпрацювали з ворогом

“Під час стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні співробітники СБУ знайшли засекречені документи ФСБ, в яких містилася інформація про їхніх агентів-колаборантів.

Представники спецслужби РФ покинули таємні документи на території місцевого гаражного кооперативу під час втечі від контрнаступу Сил оборони”, – йдеться в повідомленні Служби безпеки.

Вказується, що силовики вилучили власноруч написані “зобов’язання” агентів про конфіденційне співробітництво з ФСБ; справи агентурного вивчення; повідомлення агентів про результати виконання ворожих завдань; “протоколи обшуків” у помешканнях херсонців. 

Документи свідчать , що колаборанти давали “наводку” окупантам на місця перебування українських патріотів та брали участь у незаконному переслідуванні місцевих жителів за сфабрикованими “кримінальними справами”. 

Також СБУ виявила задокументовані факти викрадення і катування потерпілих і розграбування їхніх осель під виглядом проведення “обшуків”.

Повідомляється, що пособники агресора були завербовані кадровими співробітниками ФСБ, які входили до складу “временно-оперативной группы ВОГ-8” і займались координацією розвідувально-підривної та диверсійної діяльності на південному напрямку.

Вилучені матеріали направили на експертизу для проведення подальших оперативних дій з викриття російських агентурних мереж.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору