Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський відповів на прогнози розвідки щодо термінів закінчення війни

Президент України Володимир Зеленський прокоментував прогноз директора Головного управління розвідки Кирила Буданова щодо термінів закінчення війни і переломного моменту, який має настати навесні. Про це пише ZN.ua.

“Я обожнюю слухати Буданова. Кирило молодець, професійна людина. Ми розуміємо, що є висновки розвідок на основі положення ворога, їх стабільності. Є розуміння, коли вони ставали більш слабкішими, і на основі цього можна робити ті чи інші висновки”, – заявив Зеленський в інтерв’ю журналістам.

Президент додав, що тактика та стратегія війни змінюється в залежності від розвитку подій та навів приклад співпраці Росії та Ірану, який поставляє Москві дрони та ракети для атак на Україну.

“Ресурс у нас обмежений, розтягувати війну ми не зацікавлені. Але вибір як закінчити війну і термін – ми обираємо як закінчити війну. Ми могли б віддати території і війни б не було, але ми обрали правильний шлях. Коли такий вибір – треба дивитись на ресурс, бо ми не знаємо, коли ця війна закінчиться”, – пояснив Зеленський.

Крім того, Зеленський заявив, що отримував сигнали від західних партнерів про бажання Владіміра Путіна щодо прямих переговорів з Україною, і запропонував «публічний формат» таких переговорів.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору