Ужгородка

Новини Закарпаття

У бою на Донеччині загинув студент ТНМУ Олександр Коберник, родом із Тернопільщини

Тернопільський національний медичний університет глибоко сумує з приводу героїчної загибелі свого студента Олександра Коберника.

Олександр Коберник (02.06.1970-20.10.2022) навчався в ТНМУ за освітньо-науковою програмою «Громадське здоров’я» на заочній формі навчання. Про це йдеться на фейсбук-сторінці навчального закладу.

Коберник Олександр Петрович народився 2 червня 1970 року в селі Старий Почаїв Тернопільської області у сім’ї військовослужбовця. У 1984 році з батьками переїхав у місто Джанкой Кримської області, де й закінчив школу і вступив до Кримського училища культури на відділення духових інструментів. Пройшов строкову службу в армії і після її завершення в 1990 році був прийнятий на посаду вчителя української мови та літератури в середній школі №3 міста Джанкой. Із 1991 року навчався заочно на філологічному факультеті Сімферопольського державного університету за спеціальністю «Українська мова і література».

У 1993 році разом із сім’єю переїхав на проживання до міста Нововолинськ Волинської області.

У 2011 році започаткував приватну школу «Живе Слово» і став її директором. Докладав багато зусиль для розвитку слідопитського руху.

Одразу після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Олександр Коберник пішов добровольцем на війну. Там він служив на посаді старшого бойового медика.

20 жовтня 2022 року загинув під час виконання військових обов’язків у селі Торське Краматорського району Донецької області.

«Колектив ТНМУ сумує і висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі Героя – Олександра Коберника.

Схиляємо голови у пошані до виконаного обов’язку і бережемо в серцях світла пам’ять про нашого випускника, – йдеться у повідомленні.

Царство Небесне!

Вічна пам’ять Герою!

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору