Ужгородка

Новини Закарпаття

У Івано-Франківську будують комунальний садок

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“В Івано-Франківську триває будівництво комунального дитячого садочка на вулиці Отця Блавацького, на території ЖК “Опришівська слобода”. Житловий багатоквартирний комплекс тут почали будувати ще 3 роки тому. Тож подумали і про дитячий садок”, – написав він. 

Садок має близько 280 квадратних метрів. Тут передбачено всі приміщення згідно з всіма будівельними нормами, які повинні бути в дитячих садочках.

За словами директорки Департаменту освіти і науки Вікторії Дротянко, ситуація із дитячими садками у місті стабілізувалась. Збільшилась кількість як комунальних, так і приватних закладів. Завдання натепер – будівництво шкіл у цьому мікрорайоні.

“Наразі батьки, як працюючі, так і не працюючі, мають змогу віддавати своїх діток в дитячі садочки. І дитячі садочки можуть прийняти всіх. Та постає питання в школах і наступний етап – це все ж таки будівництво школи чи в цьому мікрорайоні, чи в іншому, звісно, у співпраці з забудовником”, – Вікторія Дротянко, заступниця міського голови, директорка Департаменту освіти і науки.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору