Ужгородка

Новини Закарпаття

Був прикладом для бойових товаришів: захищаючи Україну від окупантів, загинув офіцер з Тернопільщини Артем Приймак

Трагічна звістка сколихнула Козівську громаду на Тернопільщині. Захищаючи територіальну цілісність України, при виконанні бойового завдання загинув офіцер 128 гірсько-штурмової бригади Приймак Артем Олегович, 1993 року народження.

Артем був один з кращих учнів Козівського ліцею ім. М.Гаврилка при ЛНУ ім. І.Франка, після закінчення якого вступив в омріяний вуз – Академію Сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного.

З початком українсько-російської війни у 2014 році молодий офіцер воював на Сході України, мужньо захищаючи рідну землю від окупантів. На жаль, завдання, яке він мав виконати 14 листопада 2022 року, виявилося для нього останнім…

«Загинув офіцер, який був прикладом для своїх бойових товаришів, не стало батька, чоловіка, сина, брата і друга… Ми всі маємо розуміти, що ціна нашої Свободи, ціна нашого спокою – життя кращих синів та дочок нашої Землі.
Приносимо щирі співчуття рідним та близьким і молимося, щоб Господь простив йому гріхи та оселив душу Артема в Царстві Небесному», – повідомляють у Козівській сільській раді.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору