Ужгородка

Новини Закарпаття

Що робитиме Укрзалізниця без електрики – голова УЗ озвучив план “Б”

Керівництво УЗ розробило альтернативний план на випадок повторних масштабних обстрілів енергетичного сектору

У разі, якщо росіяни продовжать обстрілювати критичну інфраструктуру України, АТ “Укрзалізниця” працюватиме на дизельних локомотивах, зазначив голова УЗ Олександр Камишін у Twitter.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, керівництво УЗ розробило альтернативний план на випадок повторних масштабних обстрілів енергетичного сектору та відсутності електрики.

“Коли росіяни обстрілюють нашу інфраструктуру, ми переходимо на дизельні локомотиви та продовжуємо працювати. В нас завжди є “план Б”, — пояснив Камишін.

За його словами, він особисто перевірив “план Б” для тепловозів-паровозів.

When #russians shell our energy infrastructure, we switch to diesel locos and #KeepRunning. We always have “plan b”. Was checking today “plan b” for diesel locos – steam locos.🧵 pic.twitter.com/JxRvIx769Q

— Alexander Kamyshin (@AKamyshin) November 6, 2022

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” планує реалізувати три проєкти щодо діджиталізації вантажних перевезень у 2022 році.

Після чергових торгів на послуги використання вагонів-зерновозів “Укрзалізниці” ціна зросла майже у 10 разів.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Попри всі заходи з покращення зернової логістики, весь об’єм зернових та олійних вивезти у бажані терміни не вдасться. Експорт буде розтягнений у часі, тому потрібно працювати над можливостями довгострокового зберігання продукції. По це заявив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

АТ “Укрзалізниця” у жовтні 2022 року збільшила перевезення вантажів порівняно з попереднім місяцем на 3,3% — до 12,06 млн тонн.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору