Ужгородка

Новини Закарпаття

Тимчасова керівниця Довженко-Центру Каждан написала заяву на звільнення через «цькування»

Юлія Каждан написала заяву про звільнення з посади в.о. директора ДП “Національний центр Олександра Довженка” у зв’язку з розчаруванням у “культурній спільноті”. Про це 17 листопада повідомили працівники “Довженко-Центру” в соцмережах.

Як повідомляє Дежкіно, Каждан пояснює своє рішення буллінгом, приниженням честі та гідності, переходом на особистості, й, зокрема, погрозами, які їй періодично надходять через ситуацію довкола “Довженко-Центру”.

Нагадаємо, Держкіно 2 листопада звільнило Олену Гончарук із посади виконувачки обов’язків генерального директора Довженко-Центру, а на її місце призначило Юлію Каждан.

Журналісти «Слідства.Інфо» з’ясували, що попередня діяльність Каждан не пов’язана з кіно. Журналісти кажуть, що вона займалася бухгалтерським обліком і пропонує консультації з гіпнотерапії та психосоматики.

Співробітники не погодилися з призначенням Держкіно і не впустили Каждан у будівлю. Після цього до будівлі Довженко-Центру кілька разів з обшуками приїжджали правоохоронці.

Додамо, що в середині серпня в Довженко-Центрі повідомили, що Держкіно видало наказ про його реорганізацію, яка де-факто означає ліквідацію фонду.

У Держкіно пояснили своє рішення збитковістю та неефективністю Довженко-Центру, що підтримує свою діяльність коштом державної дотації.

У жовтні Довженко-Центр подав у суд на Держкіно з вимогою визнати незаконним та скасувати наказ про реорганізацію.

А 15 листопада міністр культури Олександр Ткаченко заявив, що реорганізацію Довженко-Центру в такий спосіб, у який це відбувається зараз, вирішили припинити.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору