Ужгородка

Новини Закарпаття

ЗСУ почали завдавати ударів по критично важливій логістиці окупантів – ISW

Про це йдеться у зведенні Інституту з вивчення війни (ISW).

Аналітики акцентують на тому, що на лівому березі Дніпра у Херсонській області проходять кілька великих шляхопроводів, які з’єднують окуповані території на сході та півдні України. Зокрема, там проходять дороги: Нова Каховка — Армянськ, Каховка — Генічеськ і траса М14, що веде до Мелітополя, а також до Бердянська та Маріуполя.

Знімки із супутників свідчать про те, що війська країни-агресора намагаються укріпити позиції вздовж цих шляхів. Водночас українські війська вже почали завдавати ударів по шляхах постачання окупаційних військ вздовж цих доріг.

Обмежена кількість високоякісних автомобільних шляхів та залізниць у цій області, що особливо з’єднують Крим з материком, створює потенційні вузькі місця, які можуть бути вразливими для українських ударів. Це поступово погіршить здатність Росії продовжувати постачання угруповання у східній частині Херсонської області та інших районах півдня України.

Експерти ISW нагадали, що подібні вузькі місця вздовж ключових шляхів – а не лише мостів через річку Дніпро – опинилися під вогневим контролем ЗСУ під час контрнаступу України у Херсоні.

“Українським силам, ймовірно, буде важче досягти таких драматичних ефектів у східному Херсоні, але вони можуть зірвати зусилля Росії щодо зміцнення та утримання своїх нових оборонних ліній”, – підсумували аналітики ISW.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору