Ужгородка

Новини Закарпаття

Мав велике та щире серце: на Тернопільщині в останню дорогу провели 38-річного захисника України Сергія Сампару

У смутку Великоберезовицька громада на Тернопільщині. Там в останню дорогу провели захисника України Сампару Сергія Васильовича. Його життя обірвалося у військовому госпіталі Миколаєва.

Сергій Сампара з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну став на захист рідної держави, як і в 2014 році, коли обороняв Батьківщину від окупантів у зоні АТО.

Молодший сержант Сергій Сампара був головним сержантом стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А0216.

Народився Сергій Сампара 19 липня 1984 року в смт. Велика Березовиця. Навчався у Тернопільській ЗОШ №8. Закінчив Галицький коледж.

«Сергій Сампара був справжнім патріотом, любив Україну та рідний край. Був дуже добрим, чуйним, сміливим, комунікабельним, дружелюбним, завжди веселим та усміхненим. Його любили друзі, рідні та знайомі, адже мав велике і щире серце», – відгукуються про бійця у Великоберезовицькій селищній раді.

Провели Воїна в останню дорогу та вшанували його пам’ять рідні, друзі, односельчани, представники духовенства, влади й громадськості.

У Героя залишились син Олександр, донька Юлія, мати Любов, брат Віктор, наречена Олена.

Вічна пам’ять Захиснику України!

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору