Ужгородка

Новини Закарпаття

Захищав Україну на передовій: Тернопільщина попрощалася з Героєм сучасності Михайлом Хоміцьким

Михайло Хоміцький із села Струсів Микулинецької громади (колишнього Теребовлянського району) боронив Україну ще у 2014 році, був контрактником. Не з примусу, а за покликанням серця Михайло пішов захищати Батьківщину після подій на Майдані. Коли розпочалася повномасштабна  війна, Михайло знову став на обороні України та нас з вами.  

Він був щирим, дотепним, добрим, приязним. Поруч з ним було  надійно, затишно і тепло. Так кажуть ті, хто знав Михайла. 

А ще український захисник усім серцем любив Україну. Він захищав рідну землю там, де гаряче, на передовій. Михайло загинув 15 листопада неподалік Бахмуту на Донеччині. У червні йому виповнилося лише 32 роки.

Молодою вдовою залишилася дружина Надія,без люблячого тата – 10-річний син Саша. Осиротіли без свого Михайлика мама Надія і батько Петро, сестра Олександра і бабуся Ганна. 

«Трагічна звістка знову сколихнула Микулинецьку громаду.

Захищаючи Україну від російських окупантів загинув 32-річний воїн з с. Струсів Хоміцький Михайло Петрович. Народився захисник України 09.06.1990 року. Після повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави став на захист рідної землі. Обороняючи її волю та незалежність віддав найдорожче – життя… Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого військовослужбовця», – слова болю і підтримки рідним оприлюднили на сторінці Микулинецької громади. 

Сумують за своїм Героєм, випускником закладу й учні та працівники Струсівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. С. Будного. «Учні та працівники Струсівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. С. Будного з глибоким сумом сприйняли звістку про загибель нашого випускника, односельця, сина і брата працівників школи – Героя, захисника України Хоміцького Михайла Петровича. Не з примусу, а за покликанням серця Михайло пішов боронити Батьківщину ще після подій на Майдані. Неможливо забути його щирість, дотепність, доброту, приязність…. Розділяємо сум утрати разом з осиротілою родиною. Сьогодні разом з людьми плаче небо. Молимося і просимо Бога прийняти душу нашого Героя у Царство Небесне. Вічна пам’ять герою!» – написала Вікторія Островська

19 листопада  Микулинецька територіальна громада зустріла кортеж з тілом захисника України Михайла Хоміцького. На колінах та з молитвою вшанували земляки пам’ять Героя, який назавжди повернувся додому, до рідного Струсова. Нехай у небесній обителі буде легко і світло душі воїна, справжнього патріота України. Вічна пам’ять Герою! 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору