Ужгородка

Новини Закарпаття

70% поляків вважають, що інцидент з ракетою не вплине на відносини з Україною — опитування

Про це йдеться в опитуванні United Surveys для RMF FM та Dziennik Gazeta Prawna.

70,3% опитаних поляків відповіли, що інцидент із падінням ракети не вплине на польсько-українські відносини. Ще 0,7% людей зазначили, що вони “радше покращаться”, 0,8% — “однозначно будуть кращими”, 19,4% — “імовірніше погіршають”, а 1,2% — “однозначно гіршими”. Відповідь “не знаю” обрали 7,5%.

Крім того, майже 65% опитаних поляків вважають, що підтримка України є “достатньою”.

Кожен четвертий опитаний вважає, що допомога Україні є “занадто щедрою”. З іншого боку, 7% опитаних назвали його “недостатнім”.

Найпопулярнішими відповідями на питання, якою має бути польська допомога Україні, є: надання гуманітарної допомоги, прийом біженців та надання зброї – наприклад, карабінів чи протитанкових гранатометів.

Кожен третій опитаний вважає, що Польща повинна передати важку техніку, тобто літаки й танки. Про матеріальну допомогу говорить кожен четвертий опитаний.

Лише трохи більше одного відсотка опитаних вважають, що польський уряд повинен відправити своїх військових на допомогу Україні.

Опитування проводилося серед 1000 осіб 18-20 листопада за змішаною методикою.

Нагадаємо, Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що ситуація з падінням ракети на території Польщі може повторитися, і Варшава має бути готова до такого розвитку подій.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору