Ужгородка

Новини Закарпаття

У Львівський ОВА пояснили, чому не завжди попереджають про відключення електроенергії

Підбиваючи підсумки тижня, який минув, начальник Львівської ОВА Максим Козицький звернувся до жителів Львівщини, які обурені через те, що їх не завжди попереджають про відключення електроенергії заздалегідь.

“Майже під кожним своїм дописом упродовж цього тижня я читав коментарі від жителів області, які обурені ситуацією з відключенням електроенергії. Я бачу кожен ваш коментар. Я розумію ваше обурення. Я щодня контактую з цього приводу з “Укренерго” та “Львівобленерго”, але через те, що окупант програє на полі бою, він казиться і щоразу інтенсивніше атакує енергетичну систему нашої країни, тому передбачити усі необхідні відключення живлення просто неможливо. Ми дуже хочемо попереджати вас заздалегідь, але це вкрай складно у теперішніх умовах. Будь ласка, поставтесь з розумінням до цієї ситуації. Наші енергетики, які за рекордно короткий час лагодять систему після атак ворога, заслуговують не лише на розуміння, а й на подяку”, – наголосив Максим Козицький.

Він також розповів, чому електроенергію відключають не всім абонентам Львівської області.

“Як пояснили у “Львівобленерго”, якщо на лінії електропередачі є об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, то, швидше за все, відключень там не буде. Причина зрозуміла – не можна залишити без живлення важливі для життя області об‘єкти, відповідно – електроенергія буде і в частини споживачів, які підключені до цієї лінії”, – зазначив очільник області.

За його словами, є позитивні новини від “Укренерго”: протягом вихідних вдалося дещо пом‘якшити обмеження споживання електроенергії. Додаткових аварійних відключень у Львівській області 21 листопада не планують.

Нагадаємо, для відновлення енергооб’єктів Львівщини знадобиться 8-12 місяців.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору