Ужгородка

Новини Закарпаття

На Тернопільщині потрібні слюсарі різних кваліфікацій

Роботодавці Тернопільщини мають більше 30 актуальних вакансій слюсарів.

У Тернополі є робота для слюсарів з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка), на приватному підприємстві – для слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування; слюсарів-сантехніків шукають міські комунальні підприємства.Слюсарі з ремонту рухомого складу потрібні ВСП “Локомотивне депо Тернопіль” РФ “Львівська залізниця” АТ “Українська залізниця”.

На Чортківщині і в м. Тернопіль є місця праці для слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів. Для слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування є робота у Чорткові.Зарплата – до 15 тис. грн, середня – 9600 грн.

Якщо у Вас немає відповідної кваліфікації, за спрямуванням служби зайнятості професію слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування можна здобути у Тернопільському обласному комунальному навчально-курсовому центрі; слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування – у Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя і Рівненському центрі професійно-технічної освіти (ЦПТО) ДСЗ; слюсаря-сантехніка – в Одеському ЦПТО ДСЗ; слюсаря з механоскладальних робіт – у Полтавському ЦПТО ДСЗ; а слюсаря-ремонтника – в Одеському та Рівненському ЦПТО.

Деякі категорії громадян можуть безкоштовно отримати ваучер на перепідготовку та підвищення кваліфікації за професіями: слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-сантехник і слюсар-ремонтник.
До слова: подати або знайти вакансію можна через сервіси:”Робота зараз. Державна служба зайнятості”.Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbotКанал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .”Робота на Тернопільщині”Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_botКанал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_regionРоботодавці також можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd ; через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet, звіт 3-ПН про потребу в кадрах.Шукачі роботи можуть заповнити анкету-резюме: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору