Ужгородка

Новини Закарпаття

Львівщина першою в Україні запровадить е-квиток у приміських та міжміських автобусах

Львівщина першою в Україні запровадить е-квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують в межах області. Як повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, 21 листопада відбулося заключне засідання конкурсної комісії з відбору інвестора (оператора) для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області незалежно від форми власності.

Конкурсна комісія визначила переможцем компанію ТОВ “Смарт-Тикет Технолоджи”. 

Інвестор за свої кошти закупить валідатори і встановить їх на приміські та міжміські автобуси, які курсують на території нашої області. Реалізація цього проєкту займе орієнтовно 6 місяців. Е-квиток дозволить зробити обіг коштів у громадському транспорті Львівщини максимально прозорим, буде чіткий облік пільговиків, купляти квитки за проїзд можна буде через мобільний додаток. 

Нагадаємо, Львівська обласна військова адміністрація в газеті Львівська Пошта № 31 (2405) від 3 серпня 2022 року оголосила конкурс з відбору інвестора (оператора) для впровадження е-квитка.

Приймали документи для участі в конкурсі з 3 серпня до 16:45 9 вересня. Окрім компанії, яка перемогла, за можливість впроваджувати е-квиток на Львівщині змагалися: 

  • ТОВ “МД Софт”;
  • ТОВ “Гіс-Сервіс”;
  • ТзОВ “Ізі софт”;
  • ТзОВ “Центральний маршрутизатор”.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору