Ужгородка

Новини Закарпаття

Yasno: Відключення світла триватимуть щонайменше до кінця березня

Генеральний директор субхолдингу ДТЕК Yasno Сергій Коваленко припускає, що українцям треба готуватися до того, що відключення світла будуть тривати ще довго. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Енергетики, попри погану погоду, зараз максимально стараються завершити відновлення до ще більших холодів. І хоча зараз відключень стало менше, я хочу, щоб всі розуміли: швидше за все жити у режимі відключень українцям доведеться щонайменше до кінця березня”, – зазначив він.

За словами Коваленка, існують також різні прогнози розвитку цієї ситуації, і вони цілком залежать від атак Росії. 

“Базовий сценарій такий: якщо нових атак на енергомережу не буде, то за нинішніх умов генерації електронергії дефіцит потужності може бути рівномірно розподілений по всій країні. Це означає, що відключення будуть скрізь, але менш тривалими”, – підкреслив директор Yasno.

При позитивному сценарії, як припускає Коваленко, нових атак не відбувається, повертається попередній рівень генерації. Тоді ми, цілком імовірно, будемо мати вдосталь електроенергії, так що зможемо відмовитися від відключень взагалі. 

“Негативний буде у випадку, якщо мережу сильно пошкодять внаслідок атак. Тоді доведеться задіювати не лише погодинні стабілізаційні відключення, але і екстрені, за яких світла може не бути дуже тривалий час”, – наголосив він.

Гендир субхолдингу додав, що треба бути готовими до різних варіантів, навіть до найгірших. Запасіться теплим одягом, ковдрами, продумайте варіанти, які допоможуть вам перечекати довге відключення. Краще зараз це зробити, аніж потім бідкатися і звинувачувати когось. Тим більше, всі ми знаємо, хто винен насправді.

“Я впевнений, що ми впораємося!” – підсумував Коваленко.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору