Ужгородка

Новини Закарпаття

На Тернопільщині художниця продає ікону, щоб купити дрон для сина

Ольга Кавун з Копичинців з початку війни художниця намалювала вже 18 ікон, на яких зображена Богородиця у вишиванці. Кожна з них – унікальна. Частину своїх робіт художниця продає, щоб допомогти військовим, які захищають Україну на фронті. Зараз збирає кошти на дрон для взводу сина, який на передовій.

Під час виставки у Копичинцях.

Придбати ікону Богородиці можуть як жителі Тернопільщини, так і з-за кордону. Її вартість – 10 тисяч гривень. Ці кошти дуже потрібні для купівлі дрона.

Цю ікону можна придбати задля допомоги нашим військовим

Саме після повномасштабного вторгнення росії 24 лютого Ольга Кавун почала писати ікони, на яких зображена Пречиста Діва у вишиванці. Назвала цю серію “Українська Богородиця”. Ці полотна надовго не залишаються в майстерні художниці – їх продають на аукціонах, аби виручити кошти для допомоги ЗСУ.

«Жодна ікона не схожа одна на одну, – каже пані Оля. – Щоразу обираю різну вишивку, створюю інше обличчя, вкладаю душу і переживання. Організовую виставки і продаю картини, щоб купити дрон для сина. Поки що ми зібрали менше половини коштів. Але вірю, все вдасться і він допомагатиме нашим хлопцям на фронті. Україна неодмінно переможе і ми всі зможемо обійняти наших рідних, які зараз на фронті. А зараз маємо об’єднуватися у допомагати нашим військовим. Робити все, що в наших силах заради спільної справи».

Ікони Ольги Кавун

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору