Ужгородка

Новини Закарпаття

Форма букета – це важливо

Квіти люблять усі, і красиво складена флористична композиція буде доречною з будь-якого приводу – на день народження, хрестини, заручини, весілля, з нагоди ювілею, професійного свята та інших прекрасних подій.

При створенні букета береться до уваги багато різних моментів – вік одержувача, урочистість події, ступінь споріднення, смаки та уподобання. Букет можна зібрати навіть за знаком зодіаку або ім’ям! Саме від цього залежить те, в якому форматі буде складена ця композиція. Адже крім вибраних квітів, конфігурація букета також дуже багато означає у флористиці. А є ще таке значення як мова квітів, символіка кольорів та інші фактори.

Про особливості складання букетів ми поспілкувалися з фахівцями інтернет-магазину квітів з доставкою в Тернополі https://roza.ternopil.ua/ Ділимося з вами цікавою інформацією.

Різновиди букетів за формою

На сьогоднішній день у квіткових магазинах можна побачити безліч різних незвичайних, креативних, класичних та оригінальних варіацій. Але, як правило, всі вони складаються в основі класичних композицій, а саме:

Круглий букет або сферичний. По суті, він вважається найбільш затребуваним і найчастіше дарується на весіллях. Саме такий формат передбачає відомий букет нареченої. Він може бути монокомпозицією або сформованим із різних квітів. Але найголовніше – щоб усі елементи у ньому поєднувалися один з одним максимально гармонійно. Для сферичних букетів ідеально підходять пишні бутони у вигляді троянд, жоржин, айстр та інших об’ємних суцвіть. Круглий букет досить легко формується та виглядає надзвичайно гармонійно.

Каскадний – цікава композиція, де окремі або всі її елементи як би спадають у вигляді «квіткопада». Зазвичай в цьому випадку використовується спеціальна дротяна конструкція для основи. Цей формат найкраще виглядає при оформленні залів для урочистих церемоній, так як розміри букетів тут можуть бути різними. З квітів найчастіше використовуються маки, еустоми, тюльпани, півонії.

Каркасний букет – найскладніша форма, яка потребує особливих навичок та умінь. Такі композиції виконуються в найхимерніших конфігураціях, передбачаючи як додаткові матеріали всіляких декор – стрічки, повітряні кульки, цукерки та багато іншого. Створенням таких букетів займаються лише професіонали.

Якщо у вас наближається важлива подія, запрошуємо вас відвідати сайт доставки квітів «Роза Тернопіль». Найкращі букети вже чекають на вас!

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору