Ужгородка

Новини Закарпаття

Китайська компанія Huawei продовжила працювати з Кремлем

Про це пише GuildHall.

Посилаючись на джерела, знайомі з планами китайської компанії, журналісти повідомляють, що IT- та телекомунікаційне обладнання Huawei продовжить постачати до Росії і навіть Білорусі — ці завдання виконуватиме спеціальний підрозділ у Москві.

Зазначимо, що раніше Huawei заявила, що розпочала процес виходу з Росії, багатьох фахівців компанія відправила до Китаю, а інших розподілила по сусідніх країнах. Ще навесні багато співробітників Huawei в Росії вирушили у тривалі відрядження до Казахстану та Узбекистану.

Huawei таки скоротила штат у Росії, а штаб-квартиру для роботи з країнами СНД перенесла до Бахрейну. Яким чином організовуватимуться поставки в РФ невідомо. 

Нагадаємо, Федеральне бюро розслідувань визначило, що обладнання китайського виробництва Huawei на вежах стільникового зв’язку поблизу військових баз США на Середньому Заході було здатне перехоплювати та порушувати дуже обмежений зв’язок Міністерства оборони США, включно з тим, який використовує Стратегічне командування США, яке контролює ядерну зброю країни.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору