Ужгородка

Новини Закарпаття

Близько 15 тисяч білоруських військових готові воювати проти України – Генштаб ЗСУ

Про це під час брифінгу у Military Media Center заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов, повідомляє “Суспільне”. 

За словами Громова, нині на території Республіки Білорусь перебувають понад 9 тисяч російських військових та значна кількість військової техніки. Водночас Генштаб оцінює наступальний потенціал на цьому напрямку як низький.

“Натомість 15 тисяч білоруських військових готові взяти участь у “спеціальній військовій операції”. Зокрема, через високе грошове забезпечення”, — зауважив генерал.

Він також розповів, що на кордоні Білгородської області російські війська встановлюють мінні загородження, щоб не допустити проникнення українських диверсійних груп. 

Окрім того, Громов повідомив, що найскладніша ситуація нині складається на сході України під Бахмутом.

“Ворог намагається оточити місто. За тиждень в цьому район відбулося 90 зіткнень із ворогом”, — розповів генерал.

Також російські збройні формування намагаються відбити Куп‘янськ, а також неодноразово пробувала прорвати українську оборону біля н.п. Невельське на Донеччині.

При цьому на лівобережжі Харківщини РФ нарощує потенціал та укріплюється, водночас здійснюючи передислокацію із Херсонщини на інші напрямки.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору