Ужгородка

Новини Закарпаття

Іноземна компанія окремо розслідуватиме обставини загибелі засновника “Нібулона” Вадатурського

Раніше в Офісі генпрокурора не виключали, що загибель Олексія Вадатурського у Миколаєві від російського снаряда могла бути цілеспрямованим вбивством

Приватна компанія з-за кордону займатиметься розслідуванням обставин загибелі засновника одного з найбільших українських агропідприємств “Нібулон” Олексія Вадатурського та його дружини. Про це розповів син Вадатурського, новий CEO “Нібулона” Андрій Вадатурський, в інтерв’ю ЕП.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Раніше в Офісі генпрокурора не виключали, що загибель Олексія Вадатурського у Миколаєві від російського снаряда могла бути цілеспрямованим вбивством.

На питання, якої з версій він дотримується, Андрій Вадатурський зазначив, що висновки мають робити відповідні фахівці.

“Те, що я думаю, це одне. Там повинні працювати фахівці, які повинні чітко пояснити, що сталося. Я спілкуюся з тими, хто вважає це трагічною випадковістю, і фахівцями, які вважають, що він був ціллю. У всіх є аргументи.
Що зараз відбувається навколо цього? СБУ порушила кримінальну справу. Слідчі, я також спілкувався з ними і надавав свої свідчення, опитали багатьох людей. Вони продовжують вести цю кримінальну справу.
Я також розумію, що таких справ дуже багато. Головне – їх відкривають і збирають докази. Але я не бачив, щоб ці справи були розслідувані з поданими до суду обґрунтуваннями чи були винесені вироки”.

Вадатурський додав, що знайшов приватну компанію з-за кордону, яка буде займатися розслідуванням загибелі його батьків.

У липні у Миколаєві через нічний обстріл міста російськими силами загинули Герой України, генеральний директор компанії “Нібулон” Олексій Вадатурський і його дружина Раїса Вадатурська, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім.

“Олексій Опанасович зробив багато для Миколаївщини, багато для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону – неоціненний”, – написав Кім у телеграмі.

За інформацією радника голови МВС Антона Геращенка до будинку Олексія Вадатурського влучила російська ракета С300.

Олексій Вадатурський народився 8 вересня 1947 року у с. Бенцарі Одеської області. Навчався в Одеському технологічному інституті ім. Ломоносова. Працював заступником начальника Миколаївського обласного управління хлібопродуктів. 1991-го став  генеральним директором сільськогосподарського підприємства “Нібулон”.

Довідка. “Нібулон” – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Нагадаємо, “Нібулон”, генеральний директор якого Олексій Вадатурський загинув під час ворожого ракетного удару по Миколаєву, надав свої баржі на початку широкомасштабного вторгнення, щоб зупинити можливий російський вхід у води міста.

У ТОВ СП “НІБУЛОНі” призначили міжнародну консультативну раду для формування стратегії наступного етапу розвитку компанії. Команда із трьох міжнародних експертів має десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.

На елеваторах ТОВ СП “НІБУЛОН” для сушіння зерна використовується виключно газ. У компанії зазначили, що на сьогодні ринкова ціна на газ на 55-65% вища ніж влітку, та на 35-45% вища ніж у жовтні минулого року.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору