Ужгородка

Новини Закарпаття

Аграрії шести областей завершили сівбу озимої з перевиконанням плану

За попередній тиждень аграрії посіяли 97,1 тис. га озимих на зерно

В Україні продовжується сівба озимих зернових культур, їх посіяно 4,4 млн га, або 92% до прогнозу.

Згідно з даними Мінагрополітики, відсіяно: пшениці – 3,7 млн га, або 93%, ячменю – 600 тис. га, або 89%, жита – 79,1 тис. га, або 92%.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За попередній тиждень аграрії посіяли 97,1 тис. га озимих на зерно.

Аграрії шести областей: Вінниччини, Волині, Київщини, Полтавщини, Тернопільщини та Буковини завершили сівбу озимих зернових культур. На Київщині посіяно 164,1 тис. га або 124,7% до прогнозу. В інших п’яти регіонах – 100%-101% до прогнозу. Близькі до завершення аграрії Житомирщини, Хмельниччини та Чернігівщини.

Читайте також: У цьому сезоні не стоїть питання про заробітки для сільгоспвиробників – ВАР

Сільгосптоваровиробники всіх областей України завершили сівбу озимого ріпаку, якого посіяно 999 тис. га, або 104% до прогнозу.

Нагадаємо, через війну в Україні велика кількість аграрних підприємств вже змінила або зараз змінює спеціалізацію. Одні культури вже не вирощуються, їх замінили інші.

Міністерство аграрної політики та продовольства України прогнозувало, що цієї осені українські сільгосптоваровиробники скоротять посівні площі зернових майже на третину проти показників минулого року. 

За прогнозами найменший врожай у 2022 році українські фермери отримають з пшениці, соняшнику та ячменю, оскільки значна частина вирощування цих культур знаходиться безпосередньо у регіонах, що страждають від окупації та бойових дій.

Також раніше в НААН розповіли, як фермерам проводити посівну в умовах війни.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору