Ужгородка

Новини Закарпаття

Скільки українців готові змінити місце проживання в разі блекауту. Опитування

Про це свідчать результати дослідження, проведеного дослідницькою компанією Gradus Research, повідомляє “Укрінформ”.

Ще 14% респондентів, згідно з опитуванням, мають намір їхати в інші області України чи за кордон, а ще 20% не визначилися.

Соціологи зазначають, що сумарно 34% респондентів можуть становити потенційну наступну міграційну хвилю, яка осяде у західних областях України та за кордоном.

Що стосується ситуації з опаленням, то більшість (55%) опитаних під час обігріву їхніх будинків залежать виключно від центрального опалення, тоді як виключно від автономного — 33%, а 5% мають можливість одночасно користуватися і тим, і іншим. Серед тих, хто має лише центральне опалення, близько половини (48%) опитаних декларують відсутність альтернативних способів обігріву власного житла, тоді як такі, що мають альтернативний спосіб, кажуть, що це переважно електричні обігрівачі (48%).

Опитування проведено методом самозаповнення анкети у мобільному додатку. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю жителів понад 50 тисяч у віці 18−60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Опитано протягом 21−24 жовтня 2000 респондентів.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору